הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי

עגלות תינוק מגיל לידה

מיון לפי חברות
 


עגלות תינוק מגיל 0 – לגרום לתינוק שלנו להרגיש נוח מהתחלה

הרעיון של עגלת תינוק מגיל 0 הוא מאוד פשוט, זו עגלה שאמורה לעזור לנו לנייד את התינוק שלנו מגיל אפס, מהרגע בו אנחנו מוציאים אותו בפעם הראשונה מהבית והלאה, במשך שלוש שנים לפחות, זה משך הזמן בו עגלות שכאלה מתאימות לילד. המטרה של מי שמייצר ומשווק עגלות תינוק מגיל 0 הוא, ליצור עגלה שהיא מצד אחד נוחה ובטוחה לילד בכל מצב, בין אם זה כשהוא יושב או שוכב, וכן העגלה אמורה להיות מותאמת לניידות בתנאים שונים, בין אם מדובר על ניידות לטווחים ארוכים או קצרים. צריך לזכור שהרבה פעמים אנחנו משתמשים בעגלה בתנאי שטח ומזג אוויר לא רגילים, והעגלה צריכה להיות מותאמת לכך. חשוב להדגיש, עגלות תינוק מגיל 0, בסופו של יום אמורות להיות מותאמות באופן מלא לצרכים של התינוקות אך גם של ההורים, בחלק הבא אנחנו נתייחס לאלמנטים מסוימים שיש לשים לב אליהם, על מנת שהעגלה תהיה מותאמת לאלמנטים אלו וההורים יוכלו להשתמש בעגלה בצורה נוחה ופשוטה.

מדוע העגלה צריכה להיות נוחה להורים?

בתור מי שאמור לנייד את התינוק בעגלה, זה אך טבעי שההורה יבחן האם העגלה מותאמת ונוחה עבורו. אחרת הוא יתקשה לנייד אותו, ולא משנה כמה נוח יהיה לתינוק, אם לו לא יהיה נוח יהיה לו מאוד קשה להשתמש בה. לכן הורים יקפידו לשים לב לדברים כמו גובה הידיות, האם הוא תואם את הגובה שלהם, תא האחסון בעגלה האם הוא גדול מספיק עבורם, מה המשקל של העגלה, כמה מהר ניתן לקפל אותה וכיצד, והאם ניתן להשתמש בעגלה על כל סוג של משטח.

בודקים את העגלה לפני רכישה

בטרם רוכשים עגלות תינוק מגיל 0, נכון יהיה אם אנחנו נבחן את העגלה, נראה כיצד אנחנו מרגישים כשאנחנו מניידים אותה, נבחן אם אנחנו יכולים לקפל אותה, ורק אז נחליט אם לקנות אותה

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

תינוקות זה אנחנו מציעים לכם עגלות תינוק מגיל 0 בתנאים אטרקטיביים, פנו אלינו עוד בטלפון 073-7029295.

עגלות תינוק מגיל לידה - עגלת תינוק שתלווה את הילד שלכם מגיל אפס

אחד הדברים הראשונים שהורים קונים לתינוקות שלהם, היא עגלת תינוק מגיל לידה, עגלה שאמורה לשרת אותם בכל פעם כשהם ירצו לקחת אותם לטיולים בין אם זה בעיר, בפארקים, בחוף הים או בכל מקום אחר. העגלה תאפשר להם להושיב ולהשכיב את התינוק, ובשלבים מסוימים אף לקחת אותו בסל קל או אלמנטים אחרים שמחוברים לעגלה. עגלות תינוק מגיל לידה זה הסטנדרט הבסיסי של עגלות כיום, למעשה הן אמורות לשמש את ההורים ואת הילדים עד משקל מסוים, בדרך כלל מדובר על משקל שמתאים לשלוש שנים. מן הסתם, לשם כך העגלה צריכה להיות מותאמת מבחינת משקל הילד וכן מבחינות נוספות, מבחינת נוחות הישיבה והשכיבה, וכן מבחינת היכולת של ההורים לשאת את הילד בתוך העגלה בצורה סבירה ובטוחה. עגלות תינוק נמכרות כיום בדגמים שונים, כשהבדלים ביניהם נמדדים לא רק בגודל אלא גם בעיצוב וכן בצבעים ובפונקציות השונות אשר נכללות בתוך העגלה. כל הורה יכול לבחור עגלה שמתאימה לילד מבחינת הנוחות וכן מסיבות נוספות. חשוב להבהיר כאן נקודה נוספת, על ההורה להסתכל לא רק על הנוחות של הילד אלא גם על הנוחות שלו, מאחר והוא זה שמסיע את הילד בסופו של דבר.

כיצד בוחרים עגלות מגיל לידה

כאמור, אפשר למצוא עיצובים שונים שמתאימים לתינוקות מגיל לידה. על מנת להתאים את סוג העגלה לילד, חשוב לבחון האם העגלה בטוחה, לשם כך היא צריכה לעמוד בכל הפרמטרים של בטיחות וכן לעמוד בכל התקנים הנדרשים בנושא. בהמשך לכך, יש לבחון אילו פונקציות קיימות בעגלה ועד כמה היא מותאמת, הן לצרכים של ההורים והן לצרכים של הילדים. עגלות תינוק מגיל לידה כוללות על פי רוב סל-קל, אמבטיה, וכן תא אחסון עבור ההורים.

הבטיחות היא הדבר החשוב

מכל הדברים שקשורים לעגלה, הרי שהבטיחות היא הדבר הראשון שיש לבחון אותו ורק לאחר מכן, אם העגלה עוברת את המבחן הזה, יש להתייחס לנקודות אחרות.

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר עבור עגלות תינוק מגיל לידה, תינוקות זה אנחנו טלפון 073-7029295.

עגלת תינוק מגיל לידה - למה זה משתלם

יש מקרים בהם אנחנו צריכים להשקיע סכום כסף מסוים, סכום לא קטן, מתוך נקודת הנחה שלאורך זמן אנחנו נהנה מכך. ישנה דוגמא אחת שהורים מכירים היטב והיא, כשרוכשים עגלת תינוק מגיל לידה. במקרה כזה, ההורים יכולים לחסוך סכומי כסף ואי נוחות, אם הם יבחרו לרכוש עגלה מסוג אחר. צריך לומר, מרבית ההורים לא מוותרים על עגלת תינוק מגיל לידה, זאת מתוך הבנה שרק כך הם יכולים לנייד את התינוק שלהם בצורה מושלמת. הרי גם אם יש אופציות נוספות, בין אם מדובר במנשא או סל-קל, הרי עדיין שימוש בעגלת תינוק הוא הכרחי, הרי אנחנו לא יכולים למצוא פתרון טוב ופשוט מזה לנייד תינוקות מגיל לידה. לכן מרבית ההורים לא בוחרים בעגלות אחרות או באופציות אחרות. תמיד קיימת אפשרות להשתמש בעגלות בגיל מאוחר יותר או לחילופין להשתמש באלמנטים אחרים, טיולון למשל, אך מבחינת הנוחות והפשטות, זה לא דומה כלל לשימוש בעגלת תינוק מגיל לידה, שהוא הרבה יותר פשוט וקל.

כיצד מוצאים עגלה כזו

לשמחתם של ההורים, ישנן היום עגלות מאוד פשוטות ונוחות לשימוש מגיל לידה. עגלות אלו נמצאות הן בחנויות שונות למכירת מוצרי תינוקות והן באתרי אינטרנט רבים בתחום. מה שנכון לעשות הוא, לבחור מקום שניתן לסמוך עליו, מקום שאנחנו מכירים ויודעים שהוא אמין, ומוכר עגלות תינוק מגיל לידה ובכלל, שהן ברמה גבוההה ועומדות בכל התקנים הנדרשים. חשוב לבחון את העגלות השונות, וכאשר אנחנו מוצאים עגלה מסוימת, לבחון אותה ביחס לעגלות אחרות וכן ביחס לצרכים שלנו ושל התינוק שלנו. צריך לומר, מותר ונכון להשקיע זמן בחיפוש גם אם זה דורש מאיתנו משאבים שונים. בצורה כזו נוכל ליהנות מעגלה ברמה גבוהה.

העיצוב הוא חלק מהעניין

כשאנחנו מחפשים עגלת תינוק מגיל לידה, עלינו לבחון אותה על פי פרמטרים שונים, אחד מהם הוא עיצוב העגלה. לשמחתנו יש עגלות תינוק בצבעים שונים, ואנחנו יכולים לבחור את העיצוב המקובל עלינו.

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

אצלנו בתינוקות זה אנחנו תוכלו ליהנות מהצעת מחיר אטרקטיבית, פנו אלינו 073-7029295.